Chaty Świerkowe Wzgórze
ul. Podleśna 5, 58-540 Karpacz
kom.: +48 721 242 524
kontakt@chatyswierkowewzgorze.pl

Apartament - domek 1

Powierzchnia 70 m2 Ilość osób: 6+2 Sauna Kominek

Parter: Przestronny salon o powierzchni 30 m2 z kominkiem i rozkładaną sofą (możliwość spania dla dwóch osób); aneks kuchenny wyposażony w zmywarkę, lodówkę z małą zamrażarką, kuchenkę mikrofalową, zastawę kuchenną i stołową, płytę elektryczną indukcyjną dwupalnikową i czajnik elektryczny; przestronna łazienka z prysznicem i WC; niezadaszony, ogrodzony taras wypoczynkowy z trawiastym podłożem.

Piętro: Sypialnia 14 m2 z łóżkiem małżeńskim oraz sauną fińską dla trzech osób oraz drewnianą balią do kąpieli (dostępne całą dobę, bez dodatkowych opłat); sypialnia 8 m2 z dwoma oddzielnymi łóżkami; zadaszony taras wypoczynkowy z widokiem na Śnieżkę i wejściem z obu sypialni. W Domku Chochoła, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni widocznej na zdjęciach, znajdują się miejsca do spania dla dzieci – siódme i ósme miejsce noclegowe.

Dodatkowo: Możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu oraz z telewizyjnych programów informacyjnych, filmowych i dla dzieci bez dodatkowych opłat (brak kanałów zawierających wykonania artystyczne). Bezpłatny niestrzeżony parking przy chatach.

Rzuty Domek 1
OFERTA DLA PAR chata superior 350 zł doba ŁAP WIOSENNE OKAZJE!