Chaty Świerkowe Wzgórze
ul. Podleśna 5, 58-540 Karpacz
kom.: +48 721 242 524
kontakt@chatyswierkowewzgorze.pl

Apartament - domek 1

Parter: Przestronny salon o powierzchni 30 m2 z kominkiem i rozkładaną sofą (możliwość spania dla dwóch osób); aneks kuchenny wyposażony w lodówkę z małą zamrażarką, zastawę kuchenną i stołową, płytę elektryczną indukcyjną dwupalnikową i czajnik elektryczny; przestronna łazienka z prysznicem i WC; niezadaszony, ogrodzony taras wypoczynkowy z trawiastym podłożem.

Piętro: Sypialnia 14 m2 z łóżkiem małżeńskim oraz sauną fińską dla trzech osób oraz drewnianą balią do kąpieli (dostępne całą dobę, bez dodatkowych opłat); sypialnia 8 m2 z dwoma oddzielnymi łóżkami; zadaszony taras wypoczynkowy z widokiem na Śnieżkę i wejściem z obu sypialni.

Dodatkowo: Możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu oraz z telewizyjnych programów informacyjnych, filmowych i dla dzieci bez dodatkowych opłat (brak kanałów zawierających wykonania artystyczne). Bezpłatny niestrzeżony parking przy chatach.

Rzuty Domek 1
Zobacz nasz nowy dom w lesie nad zalewem MAJ CHATA STANDARD od 29 zł za osobę. CHATA SUPERIOR od 33 zł za osobę. SPRZĄTANIE GRATIS!