Chaty Świerkowe Wzgórze
ul. Podleśna 5, 58-540 Karpacz
kom.: +48 721 242 524
kontakt@chatyswierkowewzgorze.pl

Apartament - domek 2

Powierzchnia 70 m2 Ilość osób: 6+2 Sauna Kominek

Parter: Salon o powierzchni ponad 30 m2 wyposażony został w kominek i rozkładaną sofę z funkcją spania dla dwóch osób. W aneksie kuchennym znajdą Państwo zmywarkę, lodówkę z niewielką zamrażarką, kuchenkę mikrofalową, komplet talerzy, kubków i szklanek dla sześciu osób, kuchenkę indukcyjną dwupalnikową i czajnik elektryczny. W przestronnej łazience znajduje się umywalka, prysznic i toaleta. Salon połączony jest z niezadaszonym tarasem.

Piętro: W pierwszej, dużej sypialni /14m2/ znajduje się łóżko małżeńskie, sauna fińska dla maksymalnie czterech osób oraz drewniana balia do kąpieli (użytkowanie o dowolnej porze, bez opłat). Druga, mniejsza sypialnia /8m2/wyposażona została w dwa pojedyncze łóżka. Z obu sypialni jest wyjście na zadaszony taras wypoczynkowy. W Domku Chochoła, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni widocznej na zdjęciach, znajdują się miejsca do spania dla dzieci – siódme i ósme miejsce noclegowe.

Dodatkowo: Możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu oraz z telewizyjnych programów informacyjnych, filmowych i dla dzieci bez dodatkowych opłat (brak kanałów zawierających wykonania artystyczne). Bezpłatny niestrzeżony parking przy chatach.

Rzuty Domek 2
ŁAP OKAZJE NA POCZĄTEK LATA