Chaty Świerkowe Wzgórze
ul. Podleśna 5, 58-540 Karpacz
kom.: +48 721 242 524
kontakt@chatyswierkowewzgorze.pl

Apartament - domek 3

Parter: Przestronny salon z kominkiem i rozkładaną sofą (możliwość spania dla dwóch osób), jadalnią oraz aneksem kuchennym (ponad  30 m2) wyposażonym w lodówkę z mini zamrażarką, zastawę kuchenną i stołową, płytę elektryczną indukcyjną dwupalnikową i czajnik elektryczny; przestronna łazienka z prysznicem i toaletą; niezadaszony taras wypoczynkowy z trawiastym podłożem.

Piętro: Przestronna (20 m2), wysoka i komfortowa antresola z oknem na zewnątrz i z widokiem na salon, wyposażona w łóżko małżeńskie, dodatkową rozkładaną sofę z możliwością spania dla dwóch osób, saunę fińską dla trzech osób oraz drewnianą balię do kąpieli (dostępne całą dobę, bez dodatkowych opłat).

Dodatkowo: Możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu oraz z telewizyjnych programów informacyjnych, filmowych i dla dzieci bez dodatkowych opłat (brak kanałów zawierających wykonania artystyczne). Bezpłatny niestrzeżony parking przy chatach.

Rzuty Domek 3
Zobacz nasz nowy dom w lesie nad zalewem MAJ CHATA STANDARD od 29 zł za osobę. CHATA SUPERIOR od 33 zł za osobę. SPRZĄTANIE GRATIS!